KONST / Oljemålningar / Oljemålning 2051375
nr 205 1375
sign. 1800-tal 30x22
Utrop:
1.200 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 13 januari 2003
1.100 kr
1.400 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)